Cunda Otel Hayal Evi

  • Cunda Hayal Evi
  • Cunda Hayal Evi
  • Cunda Hayal Evi
  • Cunda Hayal Evi
  • Cunda Hayal Evi

Cunda Adasi

Butik Otel HIZLI REZERVASYON

ADRES :

15 Eylül Cad. No: 77 Cunda Adası - Ayvalik

İLETİŞİM

0266 327 11 48 - 0 532 357 89 46

WEB

8383 Kez Görüntülendi.

CUNDA BUTIK OTEL HAYAL EVI, cunda butik otel, cunda, cunda otelleri.

Sevgi Biret cunda otelimizde. Kalıcı dostlukları kurduk. Misafirliklerimizi gürültüden uzak sessiz sakin ve huzurlu bir ortamda Cunda Hayal Evini ortaya çıkardık. CUNDA BUTIK OTEL HAYAL EVI, cunda, cunda butik otel, cunda otelleri.

100 yıllık tarihi binayı ince bir zevkle restore ettik. Restorasyona çok özen gösterdik ve döneminin özgün mimarisini, tüm tarihi unsurları hassas koruduk. istedik ki dostlarımız deniz, doğa ve tarih ile içiçe bir ortamda koskoca bir yılın yorgunluğunu denizler hoş Ege'nin sularına bıraksınlar. 

CUNDA BUTIK OTEL HAYAL EVI, cunda otelleri, cunda, cunda butik otel.

CUNDA OTEL HAYAL EVI Odalarımız : Titiz bir restorasyonla günümüzün bütün konfor ve zevk anlayışını tarihi dokunun içine taşıyarak tasarlanmıştır. Tarihi binamızda bulunan 14 odanın her biri birbirinden farklı planlara ama hepsi de Cunda Hayal Evi'nin ince beğenisine sahiptir.

Klima

Tv

Minibar

Kasa

cunda butik otel

Restaurant : Cunda Hayal Evi ailesi olarak misafirlerimize oda kahvaltı konseptinde hizmet sunuyoruz. Kahvaltıda kullandığımız ürünler tamamen organik olup Cunda Ayvalık çevresinde yer alan çiftlikleriden günlük olarak temin edilmektedir. Zeytinyağı kendi zeytinliğimizden topladığımız zeytinlerden elde edilmektedir. Akşam yemeği için talep olması halinde Cunda Adası'nın seçme restaurantlarından misafirlerimiz için rezervasyon yaptırılmakta ve özel indirim uygulanmaktadır. 

Bahçe & Plaj : Otelimiz oldukça büyük bir alan üzerinde kurulmuştur. Otel alanının yaklaşık 6 katı kadar büyüklüğünde yeşil alanımız mevcuttur. Denize sıfır konumda olan otelimizde isterseniz bahçemizdeki çardaklarda dinlenip günün yorgunluğunu atabilirsiniz, isterseniz yeşil alan üzerinde yer alan minderlerde ve şezlonglarda güneşlenebilirsiniz. 

Henüz Yorum Bulunmamaktadır.

Adınız Soyadınız :

E-Posta :

Yorumunuz :